Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:24
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

Pasaules labāko ziņu diena

2017. gada 25. septembrī, 01:00
Raksta autors: Maija Jankovska
Pasaules labāko ziņu diena
Šodien visā Latvijā, arī Kuldīgā, notiek izglītojoša akcija "Pasaules labāko ziņu diena", kas šogad uzsver vārda spēku – ikviena cilvēka ietekmi uz globālajiem procesiem.
Kā skaidro biedrība Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS), akcija notiek trešo gadu un tā rosina katru cilvēku būt aktīvam un rīkoties individuāli, lai pēc tam kopā uz priekšu virzītu lielas lietas, stāsta komunikācijas vadītāja Sandra Rubene. Līdzīgas akcijas notiek 107 valstīs.

No mūspuses tajā iesaistījušās divas organizācijas: Kurzemes NVO atbalsta centrs un Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs (BJC). Abu pārstāvji šodien dodas ielās, kā arī uz iestādēm, veikaliem un citām sabiedriskām vietām, lai iedzīvotājus uzrunātu par saprātīgu rīcību, lai katrs var dzīvot mierā un labklājībā, stāstītu par pašu akciju un dalītu LAPAS sagatavoto izdevumu, kurā publicēti Latvijas labās prakses stāsti.

Turklāt 16.30 BJC foajē vides izglītības pulciņu Zaļā Kuldīga un Dabas draugi skolēni vadīs mācību stundu par atkritumu šķirošanu. Uz to aicināts ikviens, kam svarīga tīra vide un dabas vērtību saglabāšana.


Pasaules labāko ziņu dienas datums izvēlēts par godu pasaules valstu līderu sanāksmei 2015. gada 25. septembrī, kurā viņi vienojās par plānu un rīcību jeb 17 globāliem mērķiem, kā izskaust nabadzību un aizsargāt planētu, par katra planētas iedzīvotāja tiesībām dzīvot mierā un labklājībā. Vairāk par akciju: www.lapas.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi