Aizvērt

Elektro un tehno – vinila platē

2017. gada 6. oktobrī, 04:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Elektro un tehno – vinila platē
Kuldīdznieks Ģirts Štrāls ar Anglijā izdoto vinila plati "SIX EP", kurā viņš ir divu skaņu celiņu producents.
Foto: Ģirta Štrāla arhīvs
Lielbritānijas latvietim piederoša ierakstu kompānija "Seven Sisters Records" septembrī laidusi klajā vinila plati "SIX EP" ar elektro un tehno stila mūziku. Divus skaņdarbus producējis kuldīdznieks Ģirts Štrāls.
„Piedāvājums piedalīties atnāca ļoti interesanti,” stāsta Ģ.Štrāls. „Kopā ar ventspilnieku Gunti Janeku, kurš nupat izdotajā platē arī ir viens no producentiem, kādreiz bijām taisījuši kopīgu skaņu celiņu 2009. Leibla jeb ierakstu studijas īpašnieks Vladislavs Odorovskis ir Anglijā, Bristolē, dzīvojošs latvietis, kurš šo ierakstu bija dzirdējis. Viņam tas paticis, tādēļ viņš piedāvāja man izveidot savu celiņu jaunās plates izlasē. Viņš dod iespēju ierakstīties latviešu producentiem, un tas ir ļoti patīkami, jo producentam tā ir augstākā pilotāža. Tā ir iespēja latviešiem iziet pasaulē. Šī ir jau otrā vinila plate, kurā esmu viens no producentiem.” Plate izdota 100 kopijās un nopērkama internetā.

Kā mājaslapā par sevi raksta studija Seven Sisters Records, tās saknes ir Baltijā, bāzes vieta – Anglijā, un tā izdod Latvijas andergraunda mūziku.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi