Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:24
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

Iepazīst Kuldīgu no dažādiem aspektiem

2017. gada 18. oktobrī, 01:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Iepazīst Kuldīgu no dažādiem aspektiem
Pirmā saruna par Kuldīgas novada dzīvi Valsts prezidentam Raimondam Vējonim bija ar domes deputātiem. Attēlā – prezidents sasveicinās ar deputātu Aleksandru Langi.
Foto: Daina Tāfelberga
Vakar Kuldīgā viesojās un ar novada pašvaldības deputātiem, uzņēmējiem, skolēniem un zemessargiem tikās Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.
Priekšpusdienā pēc Kuldīgas novada muzeja apmeklējuma bija tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem un deputātiem. Prezidents ieinteresēti uzklausīja domes priekšsēdes Ingas Bērziņas stāstījumu par novada attīstību pēc teritoriālās reformas, sadarbību Kurzemes plānošanas reģionā, fondu un investīciju piesaisti, nākotnes vīzijām. R.Vējonis atzinīgi novērtēja, ka tiek turpināta cieša sadarbība bijušā rajona robežās – ar Skrundas un Alsungas novadu, jo attīstības pamats ir stipras pašvaldības. Tāpat valsts pirmā amatpersona interesējās, kā norit izglītības reforma, vai visā novadā nodrošināta izglītības pieejamība un kvalitāte. Domu apmaiņa raisījās par nesen pie mums izveidoto jauniešu māju un interešu izglītības prioritātēm. Kuldīgas Centra vidusskolā prezidents skatīja eksperimentālo ģeometrijas un dabaszinātņu kabinetu. Tiekoties ar vecāko klašu audzēkņiem, visvairāk jautājumu bija par to, kāpēc un kā viņš iesaistījies politikā. Savukārt salīdzinoši īsajā tikšanās brīdī ar uzņēmējiem Kuldīgas biznesa inkubatorā galvenā sarunu tēma bija par nodokļu politiku un darbaspēka pieejamību reģionos.


(Vairāk par vizīti, kā arī atbildes uz Kurzemnieka jautājumiem lasiet kādā no nākamajiem numuriem.)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi