Aizvērt

Vardarbība – arī aiz dzīvokļa durvīm

2017. gada 18. oktobrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Vardarbība – arī aiz dzīvokļa durvīm
Foto: Aivars Vētrājs
Diennaktī Latvijā Valsts policija saņem ap 24 izsaukumiem, kuros ir aizdomas par vardarbību. Bet nesaskaitāmos gadījumos, īpaši aiz slēgtām privātīpašuma durvīm, ne varmāka, ne upuris notiekošo neuzskata par vardarbību. Šoreiz par attiecībām, kurās varmākas upuris ir sieviete.
No psihoterapeites Aigas Abožinas prakses
„Pie manis atnāca sieviete, kas dzīvo vardarbīgās attiecībās. Abi ar vīru Rīgā ir augstā statusā, vīram labs darbs, māja, hipotekārais kredīts – tas cilvēkus labi satur kopā. Pirmoreiz viņš viņai iesita suņa dēļ, jo nepatika, kā sieva to audzina. Tā izpaudās varmākas nespēja kontrolēt spriedzi un sarunāties, pieņemt partnerī atšķirīgo. Tikpat labi iemesls varēja būt bērni, kuri pārāk skaļi rotaļājas un pēc darba traucē nogurušo tēvu. Pēc laika kliente pie manas prakses piebrauca ar jaunāko auto Lexus. Jautāju: „Vai par to?” Jā. Bet pašai visi tālruņi nedēļas laikā ir ar saplēstu stiklu. Kā tik kas, tā pret sienu.”

Vairāk 18. oktobra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 120) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi