Aizvērt

Laiks strādāt, laiks saņemt paldies

2017. gada 18. oktobrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Laiks strādāt, laiks saņemt paldies
Foto: Laila Liepiņa
„Tādi kā latvieši nav neviena cita nācija: audzē, šmorē, prot strādāt savā sētā un godus rīkot, lai priecētu mājiniekus un tos, kuri sētai cauri iet,” tā Hercoga Jēkaba gadatirgū Kuldīgā, suminot sakoptāko sētu un namu īpašniekus, teica pasākuma vadītāja Daiga Pirtniece.
Kāda puķu kopēja uztraucas, ka uzvarētāji nesaņems naudas balvu. Uz viņas jautājumu, kur tā paliks, atbild Kuldīgas komunālo pakalpojumu vadītājs Pēteris Gobzemis un Kuldīgas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Duļbinska.

Sakoptākie Kuldīgas dārzi un teritorijas, kā arī lauku sētas novadā 18. oktobra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 120) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi