Aizvērt

„Vajag darīt un dzīvot tā, kā jūtam un gribam”

2017. gada 20. oktobrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Vajag darīt un dzīvot tā, kā jūtam un gribam”
Foto: Laura Reinika arhīvs
Lauris Reiniks ir viens no populārākajiem Latvijas dziedātājiem, kurš pēc piecu gadu pārtraukuma atkal atgriežas uz skatuves ar koncertiem visā Latvijā. Lauris daudz intervēts un parasti atklāti par sevi arī stāstījis. Šoreiz jautājumus uzdeva „Kurzemnieks”.
Vai ir viena dziesma, kas tev pašam no dziedātajām visvismīļākā?
Lauris: „Jā, tā ir dziesma Es neesmu neprātīgs, ko sakomponēju 2003. gadā un kurai vārdus sarakstīja Mārtiņš Freimanis. Man patīk gan melodija, gan vārdi. Vēstījums, ka nav jābaidās apdedzināties, ejot uz savu sapni. Un galvenais – nevajag apstāties. Vajag darīt un dzīvot tā, kā jūtam un gribam. Un vienmēr būt labā nozīmē dulliem un neprātīgiem. Būt brīviem domās un izjūtās.”

Citi jautājumi un atbildes 20. oktobra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 121) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi