Aizvērt

„Mums nav pamata baidīties”

2017. gada 20. oktobrī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Mums nav pamata baidīties”
Foto: Laila Liepiņa
Otrdien apmeklējot Kuldīgu, Valsts prezidents Raimonds Vējonis bija izteicis vēlmi tikties ar vietējiem žurnālistiem. „Kurzemnieks” prezidentu uzaicināja uz sarunu redakcijā.
Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādē „Ābelīte” sastapa ieinteresētus un atvērtus mazuļus, kuri ar viešņu labprāt runājās.

Pēc garas dienas Kuldīgā R.Vējonis kundzi tikās ar iedzīvotājiem. Domes zālē bija pulcējušies pensionāri, skolēni, mammas ar maziem bērniem, domes darbinieki u.c.

Vairāk 20. oktobra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 121) mūsu portālā.
Komentāri
Inta.
2017. gada 21. oktobrī, 05:36
Un priecāties arī ne.
karama
2017. gada 20. oktobrī, 14:08
Cik zinu Kuldiga zurnalsitu nemaz nav,interesanti kas tie par tadiem nezinamiem zurnalistiem ar kuriem Vejinonis tikas?
Olē
2017. gada 20. oktobrī, 11:15
Baseinam būs būt, tur taču visu varenais sporta skolotājs ivo šeptējas, zin kur hlors stāv un švabra, cits neviens tur neder
vaf
2017. gada 20. oktobrī, 10:11
Kā ta Inga prezidentu uz baseinu neaizveda? Varētu visi kopā smuki bildēties vannās un baseinos. Spa procedūras un tā. Ak tā, nav jau tas baseins pabeigts. Kad būs? Kurzemnieks par šo tematu klusē kā ūdeni mutē ieņēmis. Publicē tik varu slavinošus raksteļus. Sanāk, ka par 22 690 EUR viss ir nopirkts. Žēl pilsētniekus, kas naivi pērk avīzi cerot uz objektivitāti, bet realitātē vara dara kā grib.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi