Aizvērt

Bezmaksas mobilās lietotnes – ceļotājiem

2017. gada 25. oktobrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Bezmaksas mobilās lietotnes – ceļotājiem
Ja plānojat ceļot pa Latviju vai aizbraukt uz ārzemēm, noderēs dažas mobilo telefonu lietotnes, kas bez maksas pieejamas viedtālrunī vai planšetē, lai atrastu tūrisma objektus, naktsmītnes, restorānus, kafejnīcas, transportu, izklaides vietas un daudz ko citu.
Šīs lietotnes ļauj ērti saplānot braucienu, atrodot izdevīgākās naktsmītnes un biļetes, palīdz iepazīt vietas, kurās esat nokļuvuši, un atrast gan vietējo iecienītu izklaidi, gan ceļu līdz apskates objektiem.

Lai arī tagad citur Eiropas Savienībā mobilos datus var lietot tikpat daudz, cik mājās, ārpus tās internets joprojām ir dārgs, tāpēc noderēs mobilās lietotnes, kas darbojas arī bez interneta un kuras var atjaunot kafejnīcās, viesnīcās un citur, kur ir bezvadu internets jeb Wi-Fi.

Vairāk 25. oktobra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 123) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi