Aizvērt

Zivaudzētājiem visi gali ūdenī

2017. gada 30. oktobrī, 01:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Zivaudzētājiem visi gali ūdenī
„Rimzātos” tiek savākta šīgada raža.
Foto: Lāsma Reimane
Pēc ilgajām lietavām daudzus māca bažas: kad varēs sākt dīķu nolaišanu un zveju. Arī Rendas pagasta individuālajā uzņēmumā „Rimzāti” to aizkavējis augstais ūdens līmenis Riežupē. Saimniecībā ir ap 300 ha dīķu, un šobrīd nolaišanai laiks esot labs.
PIRCĒJI GRIB LIELAS

Valdis Kancāns, Rimzātu saimnieks: „Klientiem patīk lielas zivis. Šīm ir ap diviem kilogramiem un jau ceturtais gads. Visu laiku gājām uz trīs gadu apgrozījumu, tad zivs izaug no 800 gramiem līdz pusotram kilogramam. Tā kā visi prasa lielas, tagad turam ilgāk. Mums ir seši ziemošanas dīķi. Kamēr zivis nonāk līdz pārdošanai, mēs tās pārvietojam astoņas reizes: katru rudeni vedam uz ziemas dīķiem, katru pavasari – uz ganībām tāpat kā lopus.”

Vairāk 30. oktobra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 125) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi