Aizvērt

Diskotēka jauniešiem ar pieredzi

2017. gada 1. novembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Diskotēka jauniešiem ar pieredzi
Kad „Ventas dzirkstu” diskotēkā videoprojektorā tiek rādīti deju soļi, visa zāle iešūpojas vienā ritmā.
Foto: Laila Liepiņa
Dīdžeju programmas, gaismas projekcijas, diskodejotāji un slavenā novadnieka, dziedātāja Laimja Rācenāja uzstāšanās Kuldīgā diskotēkas „Ventas dzirkstis” ballē „Par pēdējo lapu” izklaidēja kuplu atpūtnieku pulku.
Biedrība, kurā darbojas kādreizējās jauniešu interešu grupas Ventas dzirkstis pārstāvji, šādas balles pieaugušajiem rīko otro sezonu. Vairums atnākušo ir tie, kuri bija jaunieši pirms desmit, 20 un 30 gadiem un kuri Ventas dzirkstīs darbojās paši vai arī nāca padejot. Par mūziku gādāja dīdžeji Uģis Kārkliņš, Māris Dadzis, Aldis Gobzems, Alberts Dinters un Jānis Mihailovs.

Vairāk 1. novembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 126) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi