Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 11:17
+8° C, vēja ātrums 6.7 m/s, D-DR vēja virziens

Aiz katra skaitļa – bērns ar savu stāstu

2017. gada 6. novembrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Aiz katra skaitļa – bērns ar savu stāstu
Pērn Latvijā bija 1297 adoptējami bērni, no tiem mūsu valstī adoptēti 127, ārzemēs – 120.
Foto: Antra Grīnberga
Lauru Gricenko un Antoniju Kudiņu, mūsu pašu meitenes, vieno dzīve bērnunamā, taču viņu likteņi ir atšķirīgi. Laurai paveicies mazliet vairāk – viņu paņēma audžuģimene, bet Antonijai par sevi nācās pacīnīties.
Antonija Kudiņa: „Vienīgais, ko bērnunamā gribēju, – būt atpakaļ savā vienistabas dzīvoklī, vectēvam padusē skatīties filmas. Kaut nabadzībā un pusbadā.”

Lauru Gricenko: „Ar māsu gulējām vienā redeļu gultiņā. Es par viņu rūpējos, kā nu pratu, jo neviens cits to nedarīja. Mainīju viņai autiņbiksītes, lai pašai nav blakus jāguļ slapjā gultā. Tolaik man bija pieci gadi, viņai trīs.”

Latvijā vairākos desmitos bērnunamu dzīvo pāri par tūkstoti ģimenēm nevajadzīgu vai atņemtu bērnu. Statistika ir drūma, vēl drūmāki ir stāsti, kurus glabā šo iestāžu sienas. Aiz katra skaitļa ir bērns, kurā nemirst cerība, ka kādudien pavērsies durvis, kāds viņu paņems pie rokas un aizvedīs uz mājām.

Patiesi stāsti par piedzīvoto 6. novembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 128) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi