Aizvērt

Bada un aukstuma nomocīts

2017. gada 7. novembrī, 17:43
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Bada un aukstuma nomocīts
Vakar neatliekamā medicīniskā palīdzība uz Kuldīgas slimnīcas uzņemšanas nodaļu atgādāja Gudenieku pagasta iedzīvotāju, par kura bada un aukstuma novārdzināto organismu šobrīd cīnās mediķi.
Vīrietis viens dzīvojis lauku mājās. SIA Autoveikals O.Z.I īpašnieks Uģis Martinsens jau vasaras beigās konstatējis, ka vīram nav naudas, jo vairs nenāk iepirkties. “Vairākkārt iedevu viņam pārtiku tāpat, bet istabā negāju. Viņš pats teica, ka kaut kā iztiek. Informēju arī pagasta pārvaldi, ka ar to cilvēku kaut kas nav kārtībā. Vakar pastniece pateica, ka neviens never vaļā durvis, kad viņa nesusi pensiju, tāpēc braucām pie viņa. Kad atmūķējām durvis, skats bija šausmīgs,” stāsta U.Martinsens.

Vairāk par šo notikumu, kā to skaidro pagasta pārvaldē un sociālais dienests, lasiet 10. novembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi