Aizvērt

Patriotisms ir katrs labs darbs

2017. gada 13. novembrī, 06:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Patriotisms ir katrs labs darbs
Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas Padures filiālē mazpulcēni Aleksis Vētrājs, Krists Baltiņš, Katrīna Kaltniece, Ksenija Baltiņa, Rebeka Pargaļauska, Valters Skrubis un Laura Vanaga no Annas draudzes saņēmuši pateicību par darbu.
Foto: Aivars Vētrājs
Lāčplēša diena Kuldīgas novada skolās pagājušonedēļ sagaidīta ar dažādiem patriotiskiem pasākumiem: sporta sacensībām, konkursiem, vēstures stundām un citiem.
Vilgāles pamatskolā jaunāko klašu skolēniem rīkota stafete, bet vecāko klašu zēni piedalījušies spēka divcīņā. Sporta skolotājs Juris Špiguns saka: „Tādus spēka pārbaudījumus skolas svaru zālē Lāčplēša dienā rīkojam ik gadu: pievilkšanos pie stieņa un svaru stieņa spiešanu guļus. Katrs tiek nosvērts, no zēna svara atņemam 20 kg, un tādu smagumu uzliekam uz stieņa.”

Kuldīgas 2. vidusskolā sporta sacensībās Lāčplēsis 2017 katru klasi pārstāvēja trīs zēni, kuri mērojās spēkiem un veiklībā, tās vadīja spēkavīrs Māris Rozentāls un sporta skolotājs Arvis Sprude.

Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas Padures filiālē todien par labu darbu dāvanas saņēma vairāk nekā 30 mazpulcēnu. Skolotāja Vigra Leismane stāsta: „Pagājušajā gadā mazpulcēni skolas dārzā izaudzēja dažādus dārzeņus. Bērni pa vasaru tos ravēja, bet izaudzēto un arī vēl citus produktus no mājām uz Ziemassvētkiem ziedoja Kuldīgā Annas draudzes virtuvei. Šogad kā pateicību par darbu draudzes cilvēki katram mazpulcēnam atsūtījuši adītu zeķu pāri.”

Kuldīgas Centra vidusskolā 12. klases audzēkņi vadīja vēstures stundas jaunākajām klasēm. Vārmes skolēni piedalījās Lāčplēša gājienā uz Aizupītēm. Pelču speciālajā internātpamatskolā-attīstības centrā uz svinīgo līniju ciemos atbraukuši 45. nodrošinājuma bataljona zemessargi. „Viesi pastāstīja par Lāčplēša dienas vēsturisko nozīmi, Zemessardzes ikdienu un svarīgākajiem uzdevumiem,” saka direktores vietniece Inese Andersone.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi