Aizvērt

Mazie mirkļi, kas ģimeni dara stipru

2017. gada 15. novembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Mazie mirkļi, kas ģimeni dara stipru
Tētis Māris un meita Laurēna Rozentāli pārbauda, cik sinhroni spēj darboties.
Foto: Aivars Vētrājs
Darot kaut ko kopā, ģimenei jāatceras četri vārdi: sinhronitāte, lietderība, pieskāriens un prieks.
Kristīne Balode, psiholoģe: „Tas, ko kopā darām, nav tik svarīgs kā veids, kā to darām. Bērniem jājūt mīlestība, atbalsts un piederība.”

Armands Simsons, TV3 raidījumu vadītājs: „Tu atnāc mājās, sīkais metas pretī, kaut ko jautā, bet tu viņam atsaki, ka parunāsiet vēlāk. Tad ir vakariņas, televizors, un saruna aizmirsusies. Bet tās dažas minūtes kopā bērnam ir tik nozīmīgas!”

Vairāk 15. novembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 132) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi