Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:52
+8° C, vēja ātrums 6.7 m/s, D-DR vēja virziens

Gūtpelcs – vainīgs vai upuris savstarpējās spēlēs?

2017. gada 15. novembrī, 08:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Gūtpelcs – vainīgs vai upuris savstarpējās spēlēs?
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs tiek tiesāts par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, lietojot elektrošoku. Taču šie notikumi savijušies ar vēl vienu nesenu krimināllietu pret kurmālnieku Mundri Andrušaiti un ar ļoti senu civilprasību pret agrāko Kuldīgas pilsētas valdes priekšsēdi, tagad advokāti Anitu Kovaļenko.
Vairāk 15. novembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 132) mūsu portālā.
Komentāri
Virsraksts patiesi spekulatīvs un jautājuma zīme nevietā.
2017. gada 20. novembrī, 15:01
Jo spēlītes nu reiz ir tā nozare, ko epopejas varonis pārzina virtuozi, un, ja nu lieku reizi pats tajās sapinas, arī tas tikai likumsakarīgi, jo visatļautība un melu daudzums pat visrūdītāko spēlmani reizēm pieviļ tā, ka soļi sajūk. Tā sakot, aina ar vainu, bet atpakaļceļa nav, jo priekšā vairs tikai paša radītā pekle, un ceļabiedru bez skaita, kam meli un maldi mīļāki kā patiesība. Un tikai nesakiet, ka I.O. jeb I.B.ir tik naivas, ka nepazina to monstru, kas reizēm cilvēkā IEMĀJO.
kkk
2017. gada 20. novembrī, 12:32
Interesants virsraksts.... vainigs vai upuris....manuprat, tiesa diezgan skaidri ir pateikusi savu spriedumu saja lieta!!!! Vai tomer apsaubam policijas,prokuraturas,tiesas lemumus?
to Kritina
2017. gada 19. novembrī, 17:01
Kas raud? Vai godprātīgā pilsone vai Kovaļenko vai Gutpelcis pats, kam brēku pa visu pagastu taisa?
Kristina
2017. gada 19. novembrī, 15:59
Ko var raudāt. Dabūs Gūtpelcs domē citu darbu un miers mājās. Kāds tur labums vai žēlums priekš Kovaļenko. Ko redzēja par to kā godprātīga pilsone liecina, baigā brēka pa visu pagastu.
to theliča; to oppā
2017. gada 17. novembrī, 22:06
Grūti saprast, kāds sakars domes mazspējai prer Kovaļenko(būtu nepieciešams Kovaļenko uz moku rata uzsēdināt jeb giljotinēt?), un ar apjomīgo krimināllietu, un ko ar godaprātu un sirdsapziņu SAPROT pats autors - oppā.

Tāpat grūti saprast ko domā ''theliča'' ar''totālu tultu'', kas it kā ir par pamatu Kuldīgas PP bezzobainībai, vājumam un krietna šerifa (vai ''theliča'' domā, ka šerifam būtu jābūt sava veida mafijas krustēvam?) trūkumam.

Skaidrs ir viens, noziedzības līmenis bija zemāks, un Kuldīga nebūt nebija noziedznieku pilsēta, kad tajā darbojās tikai VP un no PP nebija ne miņas. Atceros, to kā ''dāvanu'' pilsētai sagatavoja aizejošais Lieģis, un trāpīja simtniekā. Visatļautība un nozieguma eskalācija tieši tad sāka savus ziedu laikus klusajā un skaistajā pilsētā.

Komiski un vulgāri ir apgalvojumi, ka VP nedarot neko (nupat taču atrada 150 (!) kontrabandas smēķu!), bet , lūk, PP vienīgā varonīgā, kas ''aizstāvot'' nabaga kuldīdzniekus pret noziedzniekiem un varmākām. Diemžēl, krimināllietas materiāli liecina gluži par ko pretējo, un PP slavinošos komentārus, ļoti iespējams, raksta noziegumā iesaistītās personas un tie, kas no siles drupačām pārtiek un barojas.
Ina
2017. gada 17. novembrī, 12:08
Labs lasāmgabals bija.
vuh to Opā
2017. gada 16. novembrī, 10:17
Whos the Ingucs boyfriend?
the litch
2017. gada 16. novembrī, 09:17
Tas elektrošokētais ir tas pats, kurš mēdz atkailināties publiskās vietās un izveikt netiklas darbības bērnu klātbūtnē?
Neaizstāvu Gūtpelcu - pašvaldības policija Kuldīgā strādā vāji un bezzobaini un tur ir nepieciešams kārtīgs šerifs, bet nu šī lieta... Totāla tufta.
Opā
2017. gada 15. novembrī, 18:26
Domes mazspēja pret Kovaļenko, dubultā morāle pret inguc boyfriend, policista un vīra godprāts, tie ir šīs lietas barometrs, plus vēl tv un vietējās avīzes ņemšanās, kā arī pakalpiņi deputāti. Vai tad pašiem galva nav un godprāts?
vuh
2017. gada 15. novembrī, 17:30
Kovaļenko piesaukšana ir māņu gājiens, lai novērstu uzmanību no acīmredzamā. Cilvēkiem esot tā smadzenēs iekārtots, ka spējot pa īstam koncentrēties uz vienu lietu. Saliekot divas it kā nozīmīgas lietas, pareizi to pasniedzot auditorijas viedokļi sadalīšoties pat neskatoties uz to, ka izlasot sākumā tikai to pamata lietu visi viennozīmīgi nosliecas uz acīm redzamo. Ingas sabiedriskie konsultanti līmenī. Pielieto manipulācijas. :)
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi