Aizvērt

Gūtpelcs – vainīgs vai upuris savstarpējās spēlēs?

2017. gada 15. novembrī, 08:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Gūtpelcs – vainīgs vai upuris savstarpējās spēlēs?
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs tiek tiesāts par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, lietojot elektrošoku. Taču šie notikumi savijušies ar vēl vienu nesenu krimināllietu pret kurmālnieku Mundri Andrušaiti un ar ļoti senu civilprasību pret agrāko Kuldīgas pilsētas valdes priekšsēdi, tagad advokāti Anitu Kovaļenko.
Vairāk 15. novembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 132) mūsu portālā.
Komentāri
Ješka
2017. gada 15. novembrī, 16:37
Ja jau Gūtpelcs liecina patiesību, tad kāpēc nelūdz veikt melu detektora ekspertīzi???Ekspertīzē pateiks, ka nav pielietojis elektrošoku un viss - apstiprināsies teiktā patiesums.Varēs staigāt paceltu galvu!
basta
2017. gada 15. novembrī, 16:17
Vainīgo noteiks tiesa,un ja vainīgs izrādīsies policista kungs, tad Bērziņai pašai būs jāuzņemas atbildība par to, kādēļ viņš no domes puses bauda tādu labvēlību. Bet amats tāpat atradīsies. Otrā lieta ir godātā policista kunga godaprāts, jo, ja viena instance ir nolēmusi, ka esi vainīgs, tad atkāpies uz to laiku, kamēr lietas tiek noskaidrotas līdz galam. Nevajag aptraipīt policista tēlu, spītīgi turoties pie krēsla un ražojot tendeciozus šizetus Ingas TV. Pagale viena nedeg, bet ja cilvēks būtu pilnīgi tīrs un bez vainas, tiesa nekad nelemtu par labu otrai pusei.
Vita
2017. gada 15. novembrī, 16:01
Netapa skaidrs. Kā Godmanim - trīs lietas. Kālab Kovaļenko būtu tik dikti jānīst Gūtpelcs (ar piedzinēju esot šķīries), lai k.k. safabricētu? Latvijas tiesās sēdētu mazizglītotie? Kāpēc cietušo (cilvēku ar redzami saskatāmām veselības problēmām )publiski pazemo, bet nesniedz viņam sociālo, medicīnisko palīdzību?
Ješka
2017. gada 15. novembrī, 15:51
Pagaidiet taču 21.novembri, kad Kurzemes apgabaltiesa sāks skatīt lietu ( lai PATIESI saprastu laukumu, būtu vēlams, ka arī Kurzemnieks šo sēdi apmeklētu !!!). Šobrīd sabīdīts NCIS cienīgs stāsts pilnīgi bez pamata!
Susuks
2017. gada 15. novembrī, 14:50
Un tas pazīstamais cilvēks bija skaidrā un ievēroja likumu un/vai sabiedrisko kārtību?
Bet juristes slava ir diezgan konkrēta, tā ka labāk ar viņu nesaskrieties. Viņas aizstāvamo liecības ir stāstāmas kā anekdotes.
vuh
2017. gada 15. novembrī, 09:50
Ir tāds teiciens: "Nav dūmu bez uguns". Nevar nepiekrist, ka pilsētā ir slānāmi tipāži, bet problēma tik tā, ka katra izpratne par to, kas ir tas slānāmais ir atšķirīga. Pieļauju, ka varas un nesodāmības apziņa deformē saprašanu par robežu vardarbības pielietošanā. Ir personīgi zināmi gadījumi, kad cienīts kungs vēl esot valsts policijā atļāvās iekaustīt pazīstamu cilvēku. Diez vai kaut kas šajā sakarā ir mainījies.
Zibo.lv
2017. gada 15. novembrī, 09:39
Kovaļenko braukā ar lepnu džipu un nemaksā parādus. No tā arī tas viss ir izaudzis. Pucens un Lange ir tikai bandenieki viņas spēlē. Pret Anitas jaudu viņi nav nekas :)
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi