Aizvērt

Apskriet Latviju var arī ciematā

2017. gada 16. novembrī, 16:26
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Apskriet Latviju var arī ciematā
Nīkrāces pagasta pārvaldes vadītāja Ilona Rītiņa visus mudina valsts gadadienu 18. novembrī pavadīt sportiski, Dzeldas ciemā izskrienot Latvijas kontūru.
„Citiem svētkos ir gājiens, mums būs skrējiens. Esmu izplānojusi 2250 m garu trasi, skriesim pa ielām, arī pa neapdzīvotām vietām. Centrā katram būs iespēja gan skrējējos noskatīties, gan pēc izvēles piebiedroties.” Karti izdevies izveidot gandrīz vai precīzu, tikai Ainaži atrodoties nedaudz augstāk, nekā vajadzētu. „Tas nekas, tas Nīkrācē pieņemami, jo Vidzemi tik labi nepārzinām, kaut gan pati esmu vidzemniece,” Ilona smejas.

Par šādu trasi viņa domājusi jau gadus piecus: „Tad vēl bija ziema, gribēju visus aicināt Latviju izslēpot. Tad trase būtu daudz garāka – kādi desmit kilometri. Pagājušajā gadā Latviju izskrēju Liepājā – tie bija astoņi kilometri. Domu audzēju, audzēju, un, kad vajadzēja plānot budžetu šim gadam, man bija klikšķis: „Mēs valsts svētkos skriesim!” Tik īss ceļš ir veidots ar nolūku – šī trase būs pa spēkam pat bērniem kopā ar vecākiem, aicinu arī mammas ar ratiņiem. Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu kopā!”

I.Rītiņa skaidro, ka trase tiks iezīmēta ar norādēm, bet būs redzama arī mobilajā lietotnē Endomondo.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi