Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:24
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

Apbalvo VUGD darbiniekus

2017. gada 18. novembrī, 22:01
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Apbalvo VUGD darbiniekus
Foto: VUGD arhīvs
Trešdien, 15. novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes (KRB) svinīgajā pasākumā mūsējiem pasniegti VUGD un VUGD KRB apbalvojumi.
Klātesot VUGD priekšnieka vietniekam, ģenerālim Intaram Zitānam, tika pasniegtas četras VUGD apbalvojuma zīmes, seši VUGD goda raksti, sešas pateicības un astoņas VUGD KRB pateicības, godinot cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. 23 jaunie ugunsdzēsēji glābēji deva zvērestus. Ar muzikālu priekšnesumu sveica dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis un Anna Žanete Riekstiņa un Rovena Šellija Palkavniece no Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas skolas.

Pasniegtie apbalvojumi:
· VUGD II pakāpes apbalvojuma zīme Par priekšzīmīgu dienestu - VUGD KRB Kuldīgas daļas vada komandiera vietniekam Aivaram Ansonam.
· VUGD III pakāpes apbalvojuma zīme Par priekšzīmīgu dienestu - VUDG KRB Kuldīgas daļas Alsungas posteņa vada komandiera vietniekam Mārim Biksem.
· VUGD goda raksts - VUGD KRB Kuldīgas daļas ugunsdzēsējam glābējam–autovadītājam Gintam Lorbergam.
· VUGD pateicība par operatīvu rīcību, glābjot cilvēku dzīvības, - Skrundas pašvaldības policijas vecākajam inspektoram Normundam Eihem un Skrundas pašvaldības policijas inspektoram Andim Doniņam.
· VUGD KRB pateicība - Skrundas posteņa ugnsdzēsējam glābējam Mārtiņam Vittem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi