Aizvērt

Alsungas kalendārā – bērnu darbi

2017. gada 4. decembrī, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Alsungas kalendārā – bērnu darbi
Foto: Aivars Vētrājs
Alsungas skati, cilvēki, tautas tērpi un ornamenti atainoti kalendārā, ko mūzikas un mākslas skola izdevusi sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem un Kuldīgas tipogrāfiju "Māras druka".
Idejas autore ir skolotāja Nataļja Štefaņuka, kura iepriekš divus gadus kopā ar bērniem veidojusi sienas kalendāru, bet šogad – uz galda liekamu. Tā izdomāts tāpēc, lai iekļautu vairāk bērnu darbu un katru mēnesi tie būtu redzami no abām pusēm. „Agrāk izmantojām 13, šogad – 25 zīmējumus. Darbu tēma kā vienmēr ir Alsunga, bet šoreiz to papildinājām ar suitu kultūras elementiem, tautas tērpiem, suitu sievām.” Uz vāka ir pašas skolotājas zīmējums.

Izdoti 200 eksemplāri, daļa uzdāvināta kalendāra tapšanā iesaistītajiem un atbalstītājiem, bet pārējos par simbolisku summu var iegādāties Alsungas skolas kafejnīcā un veikalā Kristīne. „Iepriekšējos gados par iegūto naudu pirkām dažādas lietas zīmēšanai, piemēram, akrila krāsas un zīmuļus, kurus bērni izmantoja mākslas skolā.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi