Aizvērt

Apbalvo policistus

2017. gada 11. decembrī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Apbalvo policistus
Krūšu nozīmi par 25 gadu izdienu saņēma kapteinis Viesturs Kaltinieks, bet kapteine Sanda Dēvita – par desmit.
Foto: Aivars Vētrājs
Atzinību par apzinīgu darbu saņēmuši vairāki Valsts policijas (VP) Kuldīgas iecirkņa darbinieki, bet iecirkņa priekšnieks Normunds Aleckis paldies teica visiem saviem kolēģiem.
Ar valsts himnu un klusuma brīdi, atdodot godu kolēģiem, kuri vairs nav šai saulē, pagājušo piektdien sākās svinīgais pasākums par godu Latvijas un VP 99. gadadienai. N.Aleckis ievadrunā minēja šo svarīgo notikumu pirms 99 gadiem, kad pašvaldībām un cilvēkiem ar militāru pieredzi bija uzdots izveidot pirmās drošības struktūras. Viņš uzsvēra, cik būtiska vēl aizvien ir VP sadarbība ar pašvaldībām. Pagājušo viņš raksturoja kā lielu pārmaiņu gadu: Kuldīgas iecirknī sākuši strādāt jauni darbinieki, policija iegājusi jaunās telpās, saņemtas jaunas automašīnas.

Tika nolasītas pavēles par naudas prēmiju un papildu atvaļinājuma dienu piešķiršanu darbiniekiem, bet izdienas nozīmes tika piešķirtas tiem, kuriem ir darba jubilejas. Par piecu gadu izdienu krūšu nozīmi saņēma kapteine Linda Laula, par desmit gadiem – kapteiņi Aivis Gluškovs, Inita Ozoliņa un Sanda Dēvita, par 15 – kapteines Gita Soldatenoka un Ilze Balode, par 20 – majore Santa Ose un leitnante Mārīte Kanapola, par 25 gadiem – pulkvežleitnante Inga Spēkaine, kapteinis Viesturs Kaltinieks un virsniekvietnieks Kaspars Doniņš. Katram tika nolasīts īss raksturojums, kurā kolēģi novērtēti ar labsirdīgu humoru.

Īpaši N.Aleckis minēja Inesi Meņģi – viņa ieguvusi VP Gada balvu Mentors 2017, kurai pretendentus iesaka kolēģi. I.Meņģe uz Kuldīgas kriminālpoliciju atnākusi septembrī no Liepājas iecirkņa, bet policijā strādā jau 23 gadus. Viņa skaidro, ka mentors savas zināšanas nodod kolēģiem un palīdz ar padomu, ja vajadzīgs. Pateicību saņēma arī bijušais kolēģis Ints Folkmanis, kurš izveidojis nelielu filmiņu par policijas pārcelšanos uz jaunajām telpām un iemūžinājis apstākļus, kādos viņi pirms tam strādājuši daudzus gadus. Filmu visi varēja noskatīties pēc svinīgā pasākuma.
Komentāri
Aigas
2017. gada 11. decembrī, 21:46
Liels liels sveiciens Viesturam un paldies par ieguldīto darbu.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi