Aizvērt

Egle iedegta arī Skrundā

2017. gada 13. decembrī, 03:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Egle iedegta arī Skrundā
„Egle, iededzies!” Skrundas bērni sauc kopā ar Ziemassvētku vecīti, kurš atbraucis no Liepājas.
Foto: Aivitas Staņevičas arhīvs
Skrundā egles iedegšana tradicionāli sākās ar gājienu no domes cauri pilsētai līdz skvēram pie kultūras nama.
Šoreiz sapulcējās ļoti daudz pilsētnieku, tostarp ģimenes ar bērniem, kā arī ļaudis no pagastiem. Visiem rokās pašdarināti vai pirkti lukturīši, kā bija aicinājuši organizatori no kultūras nama. Domes priekšsēdes vietnieks Aldis Zalgauckis gājienam nodeva lielo gaismekli no pašvaldības egles, kas iedegta jau iepriekš. Ceļā gājējus pārsteidza krāšņi tērptas raganas uz izgaismotām slotām. Arī viņas brīnījās, jo nekad nebija dzirdējušas par tādu Ziemassvētku gaidīšanu. Pārsteigums arī tas, ka atšķirībā no citām reizēm, kad Ziemassvētku vecītis tiek izsaukts un parādās nez no kurienes, šoreiz vīrs sarkanajā mētelī ar garo bārdu sagaidīja pie egles kopā ar Liepājas ceļojošā teātra Maska pasaku tēliem. Galvenais no tiem bija suns, ar kuru daudzi gribēja nofotografēties, jo nākamais ir Suņa gads.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi