Aizvērt

SEB banka jaunās telpās

2017. gada 13. decembrī, 05:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
SEB banka jaunās telpās
Foto: Aivars Vētrājs
Kopš 11. decembra SEB bankas Kuldīgas filiāle atrodas jaunā vietā – Pilsētas laukumā 5.
„Daudzi man jautājuši, vai arī turpmāk Kuldīgā būsim. Šobrīd droši varu teikt – vismaz piecus gadus noteikti,” saka filiāles vadītāja Ieva Krēķe.

Filiālē ir desmit darbinieku, tā apkalpo ne tikai Kuldīgas novadu, bet arī Ventspili. Vadītāja gandarīta, ka banka tagad atrodas Pilsētas laukumā, kur cilvēku daudz vairāk: „Jau pēc pirmās stundas jūtam, ka te iegriežas vairāk klientu. Te nodrošināta arī vides pieejamība. Telpas ir gaišas, jūtamies ļoti labi. Ir jaunas tehniskas iespējas – sistēma, kas pārrunās klientiem ļauj uz ekrāna parādīt savu projektu.

Sākot ar 2. janvāri, pāriesim uz jaunu darba laiku. Ceturtdienās strādāsim no 8.30 līdz 18.30, lai cilvēki, kuriem darbs beidzas piecos, var paspēt atnākt uz banku. Savukārt piektdien strādāsim līdz 15.00, jo pieredze rāda, ka piektdienas vakari ir tie klusākie.”

Vecajā bankas ēkā Dzirnavu ielā platība kļuvusi pārāk liela, nav bijis viegli arī nodrošināt pieeju cilvēkiem ar veselības traucējumiem: „Tur darbinieces no otrā stāva gāja pie klientiem uz pirmo. Mums arī tik daudz telpu nevajadzēja, jo 90% klientu darījumus kārto attālināti. No 700 kvadrātmetriem esam atnākuši uz 170.”

SEB bankas filiāļu tīkla projektu vadītāja Agnija Šaudiņa: „Milzīgs prieks, ka pārcelšanās beigusies, telpas ir mājīgas un labi piestāv Kuldīgai, kas ir ļoti mājīga pilsēta.” Kopš 2012. gada bankas filiāles visā Latvijā pārejot uz mūsdienīgākām un klientiem vieglāk pieejamām telpām. Nākamnedēļ tāpat kā Kuldīgā, arī Cēsīs filiāle no pirmskara laika ēkas, kas līdzīga namam Dzirnavu ielā, pāriet uz mazākām telpām.

Klientu apkalpošanas speciāliste Ieva Apine saka: „Te ir siltāk un patīkamāk, klientiem ērtāk. Telpas ir modernas, un tas mudina klientus stāstīt par iecerēm un jauninājumiem.” Kolēģe Stella Kondratenko viņai piekrīt: „Patīkami, ka darbinieki vairāk esam vienkopus. Iepriekš strādājām divos stāvos.” Vecākā klientu speciāliste Iveta Grābante domā: „Manuprāt, cilvēki te jutīsies labi. Ir vieta, kur uzgaidīt, ir silti, gaiši, skan mūzika.”
Komentāri
Dzīve mainās.
2017. gada 23. decembrī, 00:44
Un ja NATŪRĀ bankas pakalpojumi vajadzīgi vairs vien 10%, nebūtu prāta darbs uzturēt tik milzīgas telpas.Banku laiks aiziet.. Nav vairs Kurzemes, Krājbankas, BTB u.c., un nākotne - biezā miglā tīta. Bet citādi, viesu nams Vecpilsētā būtu ekskluzīva lieta, ja kāds spētu to uzturēt, un ja būtu, kas spētu to apmaksāt.
....
2017. gada 16. decembrī, 10:56
Skumji, vienīgā banka, kurai bija labas telpas,kurā ieejot jūties kā bankā.
Kalvis
2017. gada 16. decembrī, 03:57
Tur vajadzēja sakarīgu naktsklubu ierīkot!
Jurka
2017. gada 14. decembrī, 08:17
Iespejams tur būs viesnīca ar baseinu un spā. Ārziemnieks investēs visu
Anna
2017. gada 13. decembrī, 13:27
Skumji gan, no skaistās mājas uz neizteiksmīgām telpām
Ina
2017. gada 13. decembrī, 11:22
Cik zinu, māju banka jau sen atpakaļ pārdeva kādai Lietuvas nekustamo īpašumu firmai.
kaskas
2017. gada 13. decembrī, 10:30
Taboram (vai tamlīdzīgam "oligarham") atdošot, nodedzināšot, paturēšot grausta stāvoklī ~10 gadiem un tad dome atpirkšot un grūdīšot iekšā piķi, lai centrā nav grausts. Winwin
Zanda
2017. gada 13. decembrī, 08:48
Viss ir jauki, bet kas notiks ar veco bankas ēku ,kas ir tik grezna, majestātiska gan no ārpuses, gan iekšpuses?Kas turpmāk apdzīvos to?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi