Aizvērt

Jānis restaurē vecpilsētu

2017. gada 18. decembrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Jānis restaurē vecpilsētu
Jānis Mertens: „Ārzemēs, kur iedzīvotājiem par kultūras mantojumu skaidrots vairākus gadu desmitus, domāšana pašā saknē ir atšķirīga no mūsējās.”
Foto: Modris Rubenis
„Kurzemnieks” sadarbībā ar biedrību „Kursas raksti” izveidojis 2018. gada kalendāru, kas veltīts mūsu valsts 100 gadiem. Tajā esam parādījuši Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada stipros ļaudis un vērtības. Viens no tādiem ir arī Kuldīgas restaurators Jānis Mertens.
Ar tādu sertifikātu nozarē, kāds ir viņam, Latvijā var palepoties vēl tikai kādi četri amata brāļi. Bet Jānis nav nedz lepns, nedz iedomīgs – viņš dara savu darbu un pārliecināts, ka tā Kuldīgas unikalitāti saglabās nākamajām paaudzēm.

Vairāk 18. decembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 145) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi