Aizvērt

Patversmē dzīvniekus pieņem par naudu

2017. gada 22. decembrī, 04:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Patversmē dzīvniekus pieņem par naudu
Kuldīgas maksas patversmē "Mīļās ķepiņas" pašlaik mitinās un jaunus saimniekus gaida divgadīgas kaķenītes Marķīze un Roksija.
Foto: Aivars Vētrājs
Uzņēmuma "Mīļās ķepiņas" dzīvnieku patversme turpina darboties, tikai par maksu, pastāstīja tās īpašniece, veterinārārste Marita Līdaka.
Kurzemnieks jau rakstīja, ka šoruden Kuldīgas novada dome ar šo uzņēmēju nepagarināja līgumu par klaiņojošo dzīvnieku ķeršanu. Par tādiem tagad jāzvana pašvaldības policijai, tai savukārt jāsazinās ar dzīvnieku ķērāju Aivaru Celitānu, kurš noķertos kaķus un suņus nogādā patversmē Saldū. Savukārt Kuldīgā Mīļās ķepiņas tos pieņem par maksu.

„Paldies cilvēkiem, kuri paņēma visus kaķus, kad līgums ar pašvaldību beidzās un man vairs nebija naudas tos uzturēt. Tagad šeit ir divas divus gadus vecas, sterilizētas kaķenītes no Ventspils, tās atveda paši saimnieki, jo alerģijas dēļ nevarēja paturēt.

Turpmāk Mīļajās ķepiņās būs maksas patversme: cilvēki paši var dzīvniekus atvest, bet par uzturēšanu būs jāsamaksā, arī par sterilizēšanu. Ja kāds vēlas, lai braucu ķert ielas dzīvniekus, arī par to jāmaksā. Es darbojos tāpat kā privāti ārsti: pieņemu dzīvniekus ambulancē, darbojas veterinārā aptieka un patversme. Piedāvāšu arī viesnīcu gan suņiem, gan kaķiem,” skaidro M.Līdaka. Tur viņa pieņemtu dzīvniekus no tiem saimniekiem, kuriem, piemēram, uz dažām dienām jāaizbrauc.

„Pēc tam, kad līgums netika pagarināts, biju spiesta atlaist meiteni, kura man palīdzēja patversmē, no darba aizgāja arī aptiekas meitene – paliku viena. Sākumā domāju, ka patversmi slēgšu, bet sapratu, ka jāturpina darboties. Tagad strādāju četras dienas nedēļā,” teic uzņēmēja.


 Lai dzīvniekus nodotu Kuldīgas privātajā patversmē Mīļās ķepiņas, jāzvana veterinārārstei Maritai Līdakai. Tālr. 26336191. Tas ir maksas pakalpojums.
 Lai klaiņojošus dzīvniekus pieteiktu to ķērājam Aivaram Celitānam, jāsazinās ar pašvaldības policiju, tālr. 63320373, 28881288. Par šo pakalpojumu maksā pašvaldība.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi