Aizvērt

Atgādina ganu vēstījumu

2017. gada 27. decembrī, 02:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Atgādina ganu vēstījumu
„Kad dzīves krusts kļūst par smagu, atcerieties eņģeļu vēsti par Jēzus Kristus piedzimšanas noslēpumu vienkāršajā kūtiņā: „Gods Dievam augstībā, miers virs zemes, un cilvēkiem labs prāts”,” tā vairākkārt tika atgādināts dievkalpojumā Kuldīgas Sv. Trīsvienības baznīcā.
Foto: Daina Tāfelberga
„Šajos augstajos svētkos mēs sastopamies ar Dieva iemiesošanās noslēpumu – mēs tiekam apdāvināti ar dievišķo cerību uz atpestīšanu. Tāds ir tas noslēpums, kas visiem cilvēkiem atklājies pirms 2017 gadiem,” dievkalpojumā Pirmajos Ziemassvētkos atgādināja Kuldīgas Sv. Trīsvienības draudzes prāvests Vjačeslavs Bogdanovs.
Viņš pieminēja mūsdienu saziņas komunikāciju attīstību, kad varam vienā mirklī pāri pasaulei nosūtīt kādu ziņu. To pirms pāris gadu tūkstošiem, pat ne vairākiem gadu simteņiem nevarēja iedomāties. Šodien cilvēce var lielīties ar lieliem panākumiem, taču nav miera, jo sadraudzība nevar pastāvēt tikai no tehnoloģijām. Visa pamatā ir eņģeļu vēstījums ganiem, ka Jēzus ir dzimis: „Gods Dievam augstībā, miers virs zemes, un cilvēkiem labs prāts.” Vienkāršā kūtiņā piedzimstot Dieva Dēlam, tika ienesta gaisma un mīlestība visai pasaulei.

„Arī, ja gadās tumšas un lietainas dienas, varbūt mēneši, pat drūmi gadi, šī saule tomēr spīd – tā ir Jēzus. Viņš apgaismo mūsu sirdis ar tādu uguni, kas neapdedzina, bet silda. Žēl, ka daudzi aizmirsuši: Ziemassvētki ir miera, piedošanas un žēlsirdības piedošanas svētki, kad Dievs nāk pie saviem nepaklausīgajiem bērniem. To atceroties, mēs nepaietu garām savai laimei. Mums būtu miers un visai pasaulei,” teica prāvests, novēlot ikvienam kļūt par labas gribas cilvēkiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi