Aizvērt

Svin svētkus un ievēl jaunu vadību

2017. gada 27. decembrī, 04:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Svin svētkus un ievēl jaunu vadību
Liepājas neredzīgo biedrības Kuldīgas nodaļas biedri balso par jauno valdi.
Foto: Aivars Vētrājs
Par Liepājas neredzīgo biedrības Kuldīgas nodaļas priekšsēdi ievēlēta Kristīne Vitkovska. Ziemassvētku pasākums reizē bija atskaites un pārvēlēšanu sapulce, jo līdzšinējā vadītāja Gunita Pirtniece no pienākumiem atteikusies veselības dēļ.
Piedalījās 22 biedri, bija ieradušies arī Liepājas biedrības pārstāvji un priekšsēdis Māris Ceirulis. Nodaļas valdē uz nākamajiem četriem gadiem ievēlēti septiņi cilvēki (iepriekš deviņi). Bez K.Vitkovskas ievēlēti Jānis Griķītis, Jūsma Lankenberga, Līvija Neimane, Elita Montvida, Antonija Liberže un Baiba Zemgale. Pirms tam visi izvirzītie zāles priekšā pāris vārdos pastāstīja, ko iecerējuši darīt. Visi solīja palīdzēt rīkot dažādas aktivitātes. Iespējams, nākamgad tiks organizēts rokdarbu pulciņš.

K.Vitkovska teica paldies G.Pirtniecei par darbu ilgajos gados, kad viņa vadīja Kuldīgas nodaļu. Jaunā vadītāja stāstīja, ka Liepājas organizācijas darbā iesaistījusies pirms daudziem gadiem, bet Kuldīgas nodaļā – kad kļuvusi par G.Pirtnieces asistenti. Darbs biedrībā viņai esot ļoti tuvs, un kaut ko panākt varot tikai kopā.

Klātesošos ar Ziemassvētku dziesmām iepriecināja Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra popgrupas Putas un Putiņas. Mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics mudināja katru mirkli piepildīt ar mīlestību, ieraudzīt gaismu savā sirdī un attiecībās.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi