Aizvērt

Gadumijas biezpiena kūka un šokolādes trifeles

2017. gada 27. decembrī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Gadumijas biezpiena kūka un šokolādes trifeles
Šoreiz ieskats „Kurzemnieka” žurnālistes Maijas Jankovskas un korektores Aigas Blumbergas virtuvē.
Gadumijas biezpiena kūka

Maija Jankovska: „Savu biezpiena kūkas recepti izveidoju kā latviskāku atbildi siera kūkām – maskarpones vai rikotas sieru, no kura tās parasti gatavo, es aizvietoju ar mūsu pašu biezpienu, taču paturēju tām raksturīgo pamatni no cepumu drupačām.”


Šokolādes trifeles – našķis kā dāvana

Aiga Blumberga: „Ziemassvētki jau pavadīti, tomēr tuvojas nākamie svētki – gadumija, tāpēc gribēju parādīt, kā pagatavot šokolādes trifeles. Tās var skaisti iesaiņot un ar tām iepriecināt savus mīļos – mēs jau zinām, ka pašu gatavotās dāvaniņas ir tās mīļākās, šoreiz arī gardākās.”

Receptes 27. decembra Kurzemniekā.
Komentāri
ddd
2017. gada 28. decembrī, 12:59
pilnigi piekritu Lasitajam...
lasītājs
2017. gada 27. decembrī, 15:21
Vai tiešām Kurzemnieka redakcija domā, ka lasītajiem dikti interesē ko cep un vāra, kā tamborē un ada viņu darbinieki, kur brauc ekskursijās...... Tāpēc jau arī tur vairs nekas nav ko lasīt....
Novēlu nākošajā gada redakcijas kolektīvam pārdomāt laikraksta saturu, lai tas lasītajiem kļūtu interesantāks. Rakstīt par aktuālam pilsētas tēmām, kas lasītājus interesē. Nelaipojiet pa Pilsētas Domes nolikto laipiņu. Esiet taču žurnālisti ar " lielo burtu".
NU BEIDZOT TAČU MAINIETIES UZ AUGŠU!!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi