Aizvērt

Zivis jāēd, lai nauda nāk

2017. gada 29. decembrī, 00:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Zivis jāēd, lai nauda nāk
"Bandžēnu" zivis Kuldīgas pārtikas tirgū pārdod Ilze Prātiņa. Viņa priecājas, ka šogad karpām labs noiets.
Foto: Lāsma Reimane
Laidu zemnieku saimniecības "Bandžēni" kioskā Kuldīgas pārtikas tirgū ceturtdien pircējus gaidīja karpas, līņi, līdakas un karūsas.
„Zivis jāēd, lai vairāk naudas,” secina tur sastaptā pensionāre Silvija. Viņa tās ēdot ne tikai uz Jauno gadu, bet vismaz reizi nedēļā, jo tas nāk par labu veselībai.

Zivis un citus Bandžēnu labumus tirgo Ilze Prātiņa, bet palīgos šoreiz nākusi mazmeita Madara Rancāne. Ilze atzīst, ka šogad uz Ziemassvētkiem bijusi tik laba tirdzniecība, kāda neesot redzēta pēdējos piecus gadus. Pārdota gandrīz tonna zivju – rinda bijusi no septiņiem rītā līdz vieniem dienā. Tas pats esot gaidāms sestdienā pirms Jaunā gada. „Būs smaga diena, bet reizē arī liels prieks, ka prece iet tik labi,” saka Ilze. Zivis te nopērkamas arī ikdienā, reizēm dabūjamas pat notīrītas, jo tādas pircējiem ļoti patīk. Tad var dabūt līdzi jau sakaltētas zvīņas maisiņā – lai nākamajā gadā nauda nāk!
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi