Aizvērt

Vai kopsaimniecība „Sermīte” ir nolemta?

2017. gada 29. decembrī, 02:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Vai kopsaimniecība „Sermīte” ir nolemta?
Laidu pagasta lauksaimniecības uzņēmumā „Sermīte” karstās īpašnieku cīņās spēku līdzsvars nesen būtiski mainījies un valdē visa teikšana nonākusi vienas – Doniņu – ģimenes rokās. Vairāki sanīdušies un vīlušies, citi aizgājuši no darba, bet par saimniecības likteni nobažījušies visi.
SIA Sermīte mūspusē ir viena no retajām kolhozu mantiniecēm. Gadiem tur kopā strādājušas daudzas ģimenes, nu jau līdzīpašnieku statusā, bet radies konflikts un smagas apsūdzības. 53% daļu īpašnieks Imants Doniņš, kura ģimenes kontrolē uzņēmums nonācis, uzskata, ka pret viņu sazvērējusies mafija, kas nomelno un grib „Sermīti” iznīcināt. Savukārt citi jūtas ignorēti un netic ne jauno noteicēju nesavtībai, ne ilgam saimniecības mūžam.

Vairāk 29. decembra Kurzemniekā.
Komentāri
Valda
2017. gada 30. decembrī, 23:31
Un vel gribētu uzzināt,kur šeit ir personu datu aizsardzība,ja visi saimniecības dokumenti un darbinieku personīgie dati atrodas ''Bandženos'' ,valdes priekšsēdētāja dzīves vietā,kur tie ir pieejami jebkurai trešai personai......kurš par to nesīs atbildību .....
Valda
2017. gada 30. decembrī, 23:14
Jāāāā un žēl,ka šīs komēdijas autori ''Bandžēni'' iznīcinājuši saimniecību vel staigā ar paceltu galvu un smaidu uz lūpām,kaut noveduši SIA SERMITI tādos pašos ''sūdos'' līdz acīm kāda ir pašu saimniecība,piešķiram viņiem vel kādu apbalvojumu,lai var smaaaaaaiiiidīiit platā smaidāaa.......kauns viņu vietāaaaa
Guntis
2017. gada 29. decembrī, 21:21
Liels "pē" raksta autoram par noformējumā izmantoto karikatūru ! Šis zīmējums varbūt atbilst notikumam ,bet pats notikums nav komēdija ,bet gan daudziem cilvēkiem - traģēdija (daudziem ,tas ir mūža ieguldījuma vienkārša un varbūt pat slepus izsaimniekošana .Fakts ir tāds ,ka Bandžēnam pārņemot SIA "Sermīte " ,zemju iznomātāji lauzīs līgumus par zemes nomu . Līdz ar to sabiedrība "Sermīte" paliek bez zemes un beidz savu darbību ,sadalot mantu atbilstoši pajām ,kuras galīgi neatspoguļo sabiedrībā ieguldīto darbu .
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi