Aizvērt

Balle ar senām melodijām

2018. gada 2. janvārī, 17:00
Raksta autors: Daiga Bitiniece
Balle ar senām melodijām
Foto: Aivars Vētrājs
Ap simt cilvēku vai nu draugu kompānijās, vai pāros Vecgada vakaru Kuldīgā pavadīja īstā ballē kultūras centrā.
Tur varēja izklaidēties un atpūsties, kā nu katrs vēlējās: griežot valšus vai jestrākas dejas dziedātāja Viļņa Dumpja un deju orķestra pavadībā, piedaloties improvizācijas teātra aktiera Uģa Toča organizētajās atrakcijās (attēlā), fotografējoties speciāli šim vakaram izveidotā fotosalonā vai vienkārši klausoties vecajās labajās melodijās un baudot svētku atmosfēru pie balti klātajiem galdiņiem. Dzintra un Gaidis, kas kultūras centrā ieradušies pēc ilgiem laikiem, bija patīkami pārsteigti: „Pāriem ap 50 Kuldīgā tiešām vajadzīgas šādas balles, kurās var mierīgi padejot solīdā kompānijā.”

Kultūras centra vadītāja Inta Burnevica atzina, ka sarīkojums izdevies, bet vai Vecgada balle būs arī pēc gada, solīt nevarot, jo centru gaida lielā un jau sen iecerētā pārbūve.
Komentāri
jee
2018. gada 10. janvārī, 23:44
lielākā daķa publika neievēroja balles noteikums, arī organizatore - vakartērpi izpalikā un garas pauzes starp dejām
Ina
2018. gada 3. janvārī, 22:12
Varēja būt vairāk cilvēku, bet tā kā tāds pasākums bija pirmo reiz, tad cilvēki droši vien nezināja, uz ko viņi iet. Bet savai kompānijai jābūt, kaut vai trim četriem kopā aiziet. Paldies kkc, kopumā bija neslikti
3.stāvs
2018. gada 3. janvārī, 11:53
Cik jauks pasākums!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi