Aizvērt

Pie pumpīša izlej smirdīgu vielu

2018. gada 10. janvārī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Pie pumpīša izlej smirdīgu vielu
"Kuldīgas ūdens" vadītājs Andris Kļaviņš un avārijas brigādes darbinieki Indulis Zvagulis un Jānis Hartmanis pie pumpīša Jelgavas ielā, pie kura pirmdien izlieta smirdīga viela.
Foto: Aivars Vētrājs
Otrdienas rītā Jelgavas iela Kuldīgā netālu no krustojuma ar Stacijas ielu smirdēja pēc gāzes, jo akā pie ūdens brīvkrāna kāds ielējis nezināmu eļļainu un ļoti smirdīgu vielu. Bet "Kuldīgas ūdens" vadītājs Andris Kļaviņš uzsver, ka ūdensvadā tā nav nokļuvusi.
Uzņēmuma darbinieki tuvējās mājās ūdeni krānos pārbaudījuši – tas neesot piesārņots. Kā skaidro A.Kļaviņš: „Mums pirmdienas vakarā piezvanīja un teica, ka tur kaut kas neesot kārtībā – kāds no brīvkrāna ņēmis ūdeni un blakus izlējis smirdīgu vielu, varbūt kaut ko skalojis. Šķidrums ietecējis akā, kurā atrodas šis pumpis. Zem tā ir brīva telpa, kurā notek liekais ūdens. Mūsu darbinieki otrdien tur visu tīrīja un mazgāja.”

Iesniegumu policijai A.Kļaviņš nerakstīšot, savukārt brīvkrāns, visticamāk, vairs netiks lietots: „Neviens brīvkrāna abonents mums tur neskaitās. Pumpītis ir noslēgts un droši vien vairs netiks atvērts.” Jautāts, vai šī incidenta dēļ kāds apkaimes iedzīvotājs nepaliks bez ūdens vispār, A.Kļaviņš atbild, ka par tādām mājsaimniecībām informācijas neesot.
Komentāri
Guntars Rumpītis
2018. gada 12. janvārī, 00:06
Tad jau iznāk, ka vielu izlējis Kļaviņš pats. Lai tiktu no brīvkrāna VAĻĀ. Mums jau nu sliktāk kā nabagajā Grieķijā, kur brīvkrānu ik uz soļa.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi