Aizvērt

„No mazās Kuldīgas nāk lieli cilvēki!”

2018. gada 10. janvārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„No mazās Kuldīgas nāk lieli cilvēki!”
Foto: Kaspara Siliņa arhīvs
Tā teic topošais ķirurgs Kaspars Siliņš, kurš daļas kuldīdznieku atmiņā vēl aizvien palicis kā jaunais Mocarts no jauniešu teātra „Focus” izrādes „Dievišķais un pasaulīgais”.
Septembrī būs divi gadi, kopš Kaspars dzīvo Šveicē, Laufenburgā, netālu no Bāzeles, un strādā slimnīcā, lai apgūtu rokas ķirurģiju un plastisko ķirurģiju. Kad pēc gadiem desmit, ieskaitot Rīgas Stradiņa universitātē pavadīto laiku, tapšot par ārstu, arī sevi varēšot dēvēt par lielo cilvēku no mazās Kuldīgas.

Vairāk 10. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Ka Spars
2018. gada 12. janvārī, 00:12
Lieli cilvēki nāk no visām pilsētām. Un ne tikai no pilsētām. Cita lieta, kas kuram liels, un cik liels kāds pie Dieva, ja SKAIDRI zināms tikai tas ''KAS ŠEIT (virs zemes) IR PIRMAIS, TAS REIZ BŪS PĒDĒJAIS''. Tā ka, gudrs labāk paklusē, pirms kādu godā ceļ.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi