Aizvērt

Valodu māca itāliete

2018. gada 12. janvārī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Valodu māca itāliete
Itāļu valodas bezmaksas nodarbības Kuldīgā ir itālietes Lukrēcijas Rosano iniciatīva.
Foto: Aivars Vētrājs
Šonedēļ Kuldīgas galvenajā bibliotēkā pirmās itāļu valodas nodarbības iesācējiem vadīja itāliete Lukrēcija Rosano, kura deviņus mēnešus programmā "Erasmus" kā brīvprātīgā strādā Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā.
Izveidotas divas grupas, katrā pa 11 cilvēkiem, bet vecākā bibliotekāre Itija Vespere atklāj, ka gribētāju bijis vairāk: „Daudzi pierakstījušies rindā un gaida, vai kāda vieta neatbrīvosies. Nodarbības ir divreiz nedēļā un varētu turpināties līdz pat Lukrēcijas aizbraukšanai.”

L.Rosano Kuldīgā nodzīvojusi jau divus mēnešus, māca itāļu un angļu valodu tehnikuma audzēkņiem, palīdz organizēt dažādus pasākumus un par pelēko, lietaino klimatu nebēdā. „Mācos būt kopā ar sevi un šo laiku izbaudu. Man ļoti patīk Latvijas ainava, tā ir ļoti atšķirīga no Itālijas. Patīk daba – ezeri un upes. Te jūtos katru dienu labāk, jo latvieši ir laipni un izpalīdzīgi,” saka Lukrēcija. Viņai ļoti garšojot mūsu saldumi un kūkas, arī koča.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi