Aizvērt

Top slidotava

2018. gada 17. janvārī, 08:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Top slidotava
Lai taptu slidotava laukumā pie ģimnāzijas, strādā sporta skolas darbinieks Modris Zingbergs.
Foto: Aivars Vētrājs
Beidzot laukā sals, slidotāji dodas uz Māras dīķi Kuldīgā vai uz tuvākajiem aizsalušajiem dīķiem, bet pie V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas top slidotava.

Lāsmas Reimanes foto
8. klases skolnieks Dāniels Zemke salu gaidījis sen: „ Māras dīķis pašlaik ir vislabākais, kur slidot. Ikdienā trenējos hokejā Ventspilī. Arī Kuldīgā vajadzētu vietu, kurā trenēties hokejā, jo domāju, ka gribētāju būtu daudz.”

„Visdrošākā vieta, kur slidot, būs laukums pie ģimnāzijas. Pašlaik tur tiek liets ledus, un laukums būs apgaismots,” informē Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi