Aizvērt

„Es tilta vantīs pēc eklēriem nekāpju”

2018. gada 19. janvārī, 01:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Es tilta vantīs pēc eklēriem nekāpju”
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīdzniekam Normundam Lēmanim darbs sagādā gan prieku, gan lielu devu adrenalīna – viņš ir profesionāls šoferis ar visu kategoriju tiesībām un pēdējos gados gan cilvēkus, gan paciņas vadā uz ārzemēm: „Esmu aizvedis cilvēkus 200. Dažus iznāk arī atvest mājās, bet tikai dažus.”
Normunds stāsta par saviem pasažieriem: „Pacietīgāki ir tādi ap 50 gadiem, bet jaunieši... Iebraucam Lietuvā, viņš atraujas no planšetes vai telefona un prasa: „Vai esam jau Anglijā?” Nē, Lietuvā. Pēc laika atkal: „Mēs Anglijā?” Nē, Polijā.”

Saruna ar Normundu 19. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi