Aizvērt

Vjetnama: krāšņa daba un ļaužu kņada

2018. gada 19. janvārī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Vjetnama: krāšņa daba un ļaužu kņada
„Krāsaina, daudzveidīga un elpu aizraujošu dabasskatu bagāta valsts. Tā nav piemērota klusuma un miera cienītājiem, tomēr tur var gūt tik jaukus iespaidus, ka gribas atgriezties vēlreiz,” kuldīdzniece Ineta Eņģele saka pēc 14 dienu ceļojuma pa Vjetnamu.
Ineta stāsta: „Mēs pamatā ēdām zivis un augļus. Haizivju zupu, ziloņauss zivi, garneles. Vienā kafejnīcā katram uz šķīvja atnesa lielu krabi, un ar stangām tā izlobīšanai nepratām rīkoties. Lūdzām palīdzību. Tas, ka kafejnīcā pa sienu rāpo ķirzakas, ir ierasti. Ēdām daudz mango. Izrādās, tie nav tikai zaļi un dzelteni, bet arī rozā. Viens maksā ap 30 centu.”

Ceļojuma iespaidi 19. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi