Aizvērt

Lai saruna izdotos

2018. gada 19. janvārī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Lai saruna izdotos
Foto: Iveta Grīniņa
„Saskarsmi visvairāk ietekmē visbanālākās un vienkāršākās lietas pasaulē: vai neesmu izgulējies, esmu noguris vai izsalcis. Tas, kā jūtas mūsu ķermenis, ārkārtīgi ietekmē to, ko varam izdarīt, ko spējam sadzirdēt vai saskatīt,” saka emocionālā intelekta treneris Zuarguss, kuru daudzi atceras kā kādreizējo televīzijas seju Viesturu Dūli.
Zuarguss: „Attiecības prasa enerģiju. Viens no lielākajiem uzdevumiem – radīt otram izjūtu, ka es viņu sadzirdu.”

IETEIKUMI

· Lai palielinātu enerģiju un aktivizētu smadzenes, jāizdara vismaz deviņi pietupieni. Lielie kāju muskuļi prasa daudz enerģijas, tāpēc pastiprināti izdalās stresa hormons kortizols, kas stimulē možumu un smadzeņu darbību.
· Lai mazinātu stresu, mēģinām ieelpot un izelpot pēc iespējas lēnāk un ar diafragmu – ar vēderu. Elpojot ar vēderu, tiek uzņemts par 20% vairāk skābekļa.

Vairāk 19. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi