Aizvērt

Skeitbords: dzīvesveids un darbs

2018. gada 22. janvārī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Skeitbords: dzīvesveids un darbs
Profesionālais Ventspils skeitbordists Madars Apse pārliecināts, ka ar lielu neatlaidību var sasniegt daudz.
Foto: Lāsma Reimane
„Mans galvenais uzdevums ir iedvesmot jauniešus skeitot, iepazīstināt ar sevi, filmēt video un taisīt bildes žurnāliem. Es arī reklamēju apavus, apģērbu un dēļus,” saka ventspilnieks, profesionālais skeitbordists Madars Apse, kurš nesen viesojās Kuldīgas pamatskolā.
Sportists stāsta par savu ikdienu: „Sponsori nopērk man lidmašīnas biļetes, maksā par viesnīcu un ēšanu. Uz tādām pilsētām, kuras lielākoties izvēlas komandas menedžeris, braucam ne vairāk kā pieci skeiteri, viens fotogrāfs un divi filmētāji, no kuriem viens ir menedžeris. Satiekamies ar vietējiem skeitbordistiem, viņi parāda vietas, kur var skeitot un taisīt trikus. Tā dienas paiet: aizejam uz vienu vietu, tad uz citu.”

Vairāk 22. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi