Aizvērt

Natālija Gailīte – Kurzemes labākā ginekoloģe

2018. gada 24. janvārī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Natālija Gailīte – Kurzemes labākā ginekoloģe
Balva pasniegta Rīgā, kinoteātrī "Splendid Palace", to darinājusi stikla māksliniece Anda Munkevica.
Foto: Lāsma Reimane
„Man tas bija liels pārsteigums!” tā Kuldīgas slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja Natālija Gailīte saka par balvu "Mans labākais ginekologs Kurzemē".
Akciju rīkoja privātuzņēmums MFD Veselības grupa sadarbībā ar žurnālu Veselība. Divus mēnešus pacientes varēja balsot par savu ārstu, saņemts gandrīz 10 000 balsu, kā arī tūkstošiem pateicības vēstuļu.

N.Gailīte turpinājusi savas mātes, Kuldīgā populārās vecmātes Nadeždas Gologuzovas ceļu. Sākumu 1997. gadā ārste gan atceras tā: „Biju pilnīgi zaļa, sākās asaras, negulētas naktis… Paldies dakterēm Astrīdai Blumfeldei, Dagmārai Veldrumai, Maijai Petrovicai, kuras palīdzēja noticēt sev, iedeva profesijas pamatus! Bet Ilze Smiltāne ir šībrīža lielākais atbalsts.” Natālija uzsver, ka medicīna ir komandas darbs un ka neko nevarētu sasniegt bez kolēģiem: māsu palīgiem, vecmātēm un citiem.

Jautāta, kas vajadzīgs, lai ārsts būtu tiešām labs ginekologs, viņa atbild: „Reizēm vaina nepavisam nav slimībā, bet citur. Jāmēģina ar sievieti atrast kontaktu.” Vēl ārste piebilst, ka neveiksmes un kļūdas tiekot smagi pārdzīvotas un pie darba domas kavējas arī brīvajos brīžos. Tādu gan ir maz, jo jau piecus gadus viņa dežurē arī Ventspilī, strādā ambulatorajā pieņemšanā un sonogrāfijā.

Lai arī lielāko dzīves daļu aizņem darbs un mācības, vērtību skalas pirmajā vietā Natālija liek ģimeni – vīru Ēriku, četrgadīgo Marku un Aleksandru, kuram ir 12 gadu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi