Aizvērt

Natālija Gailīte – Kurzemes labākā ginekoloģe

2018. gada 24. janvārī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Natālija Gailīte – Kurzemes labākā ginekoloģe
Balva pasniegta Rīgā, kinoteātrī "Splendid Palace", to darinājusi stikla māksliniece Anda Munkevica.
Foto: Lāsma Reimane
„Man tas bija liels pārsteigums!” tā Kuldīgas slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja Natālija Gailīte saka par balvu "Mans labākais ginekologs Kurzemē".
Akciju rīkoja privātuzņēmums MFD Veselības grupa sadarbībā ar žurnālu Veselība. Divus mēnešus pacientes varēja balsot par savu ārstu, saņemts gandrīz 10 000 balsu, kā arī tūkstošiem pateicības vēstuļu.

N.Gailīte turpinājusi savas mātes, Kuldīgā populārās vecmātes Nadeždas Gologuzovas ceļu. Sākumu 1997. gadā ārste gan atceras tā: „Biju pilnīgi zaļa, sākās asaras, negulētas naktis… Paldies dakterēm Astrīdai Blumfeldei, Dagmārai Veldrumai, Maijai Petrovicai, kuras palīdzēja noticēt sev, iedeva profesijas pamatus! Bet Ilze Smiltāne ir šībrīža lielākais atbalsts.” Natālija uzsver, ka medicīna ir komandas darbs un ka neko nevarētu sasniegt bez kolēģiem: māsu palīgiem, vecmātēm un citiem.

Jautāta, kas vajadzīgs, lai ārsts būtu tiešām labs ginekologs, viņa atbild: „Reizēm vaina nepavisam nav slimībā, bet citur. Jāmēģina ar sievieti atrast kontaktu.” Vēl ārste piebilst, ka neveiksmes un kļūdas tiekot smagi pārdzīvotas un pie darba domas kavējas arī brīvajos brīžos. Tādu gan ir maz, jo jau piecus gadus viņa dežurē arī Ventspilī, strādā ambulatorajā pieņemšanā un sonogrāfijā.

Lai arī lielāko dzīves daļu aizņem darbs un mācības, vērtību skalas pirmajā vietā Natālija liek ģimeni – vīru Ēriku, četrgadīgo Marku un Aleksandru, kuram ir 12 gadu.
Komentāri
Jolanta
2019. gada 9. novembrī, 21:55
Paldies visslielākais dr. Natālijai Gailītei,viņa ir Ārsts ar Lielo burtu. Viņai var uzticēt savu veselību, paldies Dakterīt!
Kristīne
2019. gada 23. septembrī, 18:58
Tik labsirdīgu un rūpīgu ārstu pirmo reizi esmu sastapusi. Pateicoties viņai mana meitiņa ir vesela un bez komplikācijām, jo deva noderīgus padomus grūtniecības laikā. Viņai tik daudz pacientu ir, bet prot parūpēties par katru. Viss sirsnīgākie paldies.
Agnese
2019. gada 24. augustā, 12:54
Dr.Gailite ir tieša nevis skarba! Bet, varu pagaidām teikt tikai to labāko!
Sveta
2019. gada 20. augustā, 17:45
Pati labaka un sirsniga daktere
Anastasija
2019. gada 20. augustā, 13:30
Ļoti zinošs, labsirdīgs un izpalīdzīgs speciālists. Augsti kvalificēts girurgs. 2015. gadā vārdu tiešajā izteiksmē glāba mani un mazuli, ka arī saprotot pēcdzemdību sarežģīto situāciju, pieņēma mūs ar mazo atpakaļ slimnīcā uz izmeklēšanu, lai gan veselības problēmas nebija saistītas ar pēcdzemdību. Sirsnīgs paldies Dakterei Natālijai Gailītei, pateicīga uz mūžu!
Marija
2019. gada 20. augustā, 13:20
Nu neko labu par viņu nevaru teikt. Kad izmeklēja pirms dzemdībām un pēc bija asa, skarba, ne savā ādā. Varēja redzēt, ka garastāvokļa nebija, tā rezultātā izlādējās uz mani. Beigu rezultātā biju uzvilkta un arī mazulim nebija viegli no tādas uzvilktas mammas. Biju priecīga, ka nevajadzēja vairs kontaktēties ar viņu.
Dace
2019. gada 20. augustā, 08:50
Loti feina un sirsniga!
Lelde
2019. gada 19. augustā, 22:32
Vislielakais Paldies ari no manas puses dakterei Gailitei abus manus berninus pienema sai pasaule
Gunita
2019. gada 19. augustā, 22:23
Atceros tos brīžus ka dzemdēju dvīņus puiku un meitiņu. Tie bij neaprakstāmi mirkli bet daktere gailīte. Bij tas cilvēks kurš uzmundrināja un runāja ar mani. Un viss bija super. Tādu dakteri vaig katrā slimnīcā
Jaunā māmiņa
2019. gada 19. augustā, 21:19
Daktere gailīte ir tiešām viss labākā. Katram sava daktere. Man citas nederēja tikai dr Gailīte. Jūs esat viss labākā. Žēl, kad Jūs nestrādājat Ventspilī, noteikti ietu.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai vajadzētu saīsināt skolēnu vasaras brīvlaiku?
Jā, varēs izlīdzināt mācību slodzi
Vecākiem izdevīgi, mazāk raižu, kur likt bērnu vasarā
Nē, viņiem vasarā kārtīgi jāatpūšas
Muļķīgi, jo jau maijā viņus grūti skolā noturēt
Man tas nav aktuāli