Aizvērt

Laimestu izmantos ceļojumam

2018. gada 26. janvārī, 04:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Laimestu izmantos ceļojumam
"Zvaigznes ABC" gada nogales loterijā vienu no galvenajām balvām – 1000 eiro – ieguvusi kuldīdzniece Dzintra Blūma.
Foto: Aivars Vētrājs
„Esmu bieži iegriezusies "Zvaigznes ABC" grāmatnīcā un piedalījusies akcijās, bet tik liels laimests gadās pirmo reizi,” tā par loterijā iegūtajiem 1000 eiro saka pensionētā Kuldīgas vācu valodas skolotāja Dzintra Blūma.
Visticamāk, nauda tiks izmantota ceļojumam, jo Dzintra ir liela ceļotāja, turklāt priekšroka noteikti tiks dota kādai valstij, kurā iedzīvotāji runā vāciski.

„Ļoti priecājos, ka mūsu loterijā balvas vinnē ne tikai rīdzinieki vien. Kuldīga ir viena no lasošākajām pilsētām,” saka apgāda Zvaigzne ABC mārketinga nodaļas vadītājs Gints Balodis, kura laimīgā roka izvilkusi Dzintras vārdu. Akcijā izlozētas trīs balvas: 500, 1000 un 1500 eiro. Piedalīties varēja tie, kuri decembrī nopirka četras grāmatas un aizpildīja kuponu. Dzintra atklāj, ka viņas iegādātās bija domātas dāvanām: „Pirku Ziemassvētkiem un nevarēju vien izvēlēties. Man talkā nāca pārdevējas, viņas ir laipnas, zinošas, atsaucīgas un vienmēr sagaida ar smaidu. Vienu grāmatu par horoskopiem nopirku arī sev. Man patīk lasīt lielākoties daiļliteratūru par dzīvi – par mīlestību un vispār attiecībām.”
Komentāri
bibliotekārs
2018. gada 28. janvārī, 12:44
galvenais , ka horoskopu grāmatu nopirka...!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi