Aizvērt

Tehnikums kopā ar Zemessardzi

2018. gada 26. janvārī, 01:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Tehnikums kopā ar Zemessardzi
No ministra Raimonda Bergmaņa pateicību tehnikumam saņem direktore Dace Cine.
Foto: Aizsardzības ministrijas arhīvs
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums saņēmis Aizsardzības ministrijas Goda rakstu par labu sadarbību ar Zemessardzi.
Direktores vietniece Gunita Urbāne pastāstīja, ka goda raksts saņemts nominācijā Mācību iestāde – izglītotāja par Zemessardzi: „Sadarbojamies vairāk nekā desmit gadu. Aicinām zemessargus uz skolu, audzēkņiem tiek stāstīts, kādi ir Zemessardzes darbības principi, tiek rādīti ieroči. Mūs aicina ciemos. Parasti ejam novembrī, patriotu mēnesī.”

Sadarbība ir arī praktiska, papildina direktores vietniece Inese Kļaviņa: „Automehāniķi, lai būtu tuvāk dzīvei un mašīnām, praktisko mācību iziet bataljonā. Vairāki mūsējie iestājās Zemessardzē un palika bataljonā strādāt.”

Aizsardzības ministrija otro reizi rīkoja pasākumu, kurā tiek sveiktas ne tikai izglītības iestādes, bet arī uzņēmumi, kas atbalsta ārštata zemessargus, ļaujot viņiem piedalīties mācībās.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi