Aizvērt

Mācās domāt pozitīvi

2018. gada 29. janvārī, 04:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Mācās domāt pozitīvi
Homeopāte Ilze Ābele Padures pensionāriem stāsta, kā labu veselību uzturēt ar pašu plaukstu izstaroto enerģiju.
Foto: Aivars Vētrājs
Reizi mēnesī Padures pensionāri pulcējas pagasta pārvaldē, lai kopā ar Anitu Sāmieti veicinātu pozitīvo domāšanu.
Šāds pulciņš sācis darboties rudenī pēc tam, kad A.Sāmiete mainījusi darba vietu, no pagasta skolas dziedāšanas skolotājas amata aizejot strādāt medicīnā Kuldīgā. Līdz tam viņa vadīja pensionāru klubiņa Virši ansambli. Tagad tikties biežāk par reizi mēnesī neizdodas.

Jautāti, ko dara nodarbībās, seniori atbild, ka uzdzied, pavingro, sarunājas. Skaidro Viršu dalībniece Daina Peskopa: „Anita sāka mācīties, viņai nebija mums tik daudz laika. Pagastam gada beigās nebija naudas, ko viņai samaksāt, un decembra nodarbībai sametām paši. Bet šodien pie mums ciemojas homeopāte Ilze Ābele.”

A.Sāmiete piebilst: „Līdz šim tikām galā paši, bet šoreiz pieaicināju palīgā dakteri Ābeli, kura parādīs, kā paši ar rokām varam sev palīdzēt. Man ļoti patīk vadīt šīs nodarbības: visi dalībnieki ir kā sūklīši – uzsūc katru teikumu.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi