Aizvērt

Gatavi izstādei "Balttour 2018"

2018. gada 31. janvārī, 06:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Gatavi izstādei "Balttour 2018"
Jaunajam Kuldīgas bukletam mainīts vāks, lai būtu redzami arī cilvēki. Pirmo gadu tas izdots igauņu valodā.
Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs (KAAC) šīs nedēļas nogalē starptautiskajā izstādē-gadatirgū "Balttour 2018" jaunumus prezentēs kopā ar Kurzemes tūrisma asociāciju, bet Alsungas tūrisma informācijas centram (TIC) būs savs stends, kurā tiks rādīts un stāstīts par vēsturisko suitu novadu.
KAAC vadītāja Jana Bergmane stāsta, ka tikko sagatavotajā Kuldīgas bukletā atjaunota iepriekšējā informācija un mainīts ārējais dizains. Kādreiz uz vāka bija tradicionālās mūspuses tūrisma pērles, tagad – skats uz Ventu ar cilvēkiem no rumbas kioska. Buklets izdots sešās valodās: latviešu, angļu, krievu, lietuviešu, vācu un šogad arī igauņu. Kopīgajā Kurzemes stendā tikšot uzsvērts piedāvājums ģimenēm ar bērniem, kā arī tradicionālā akcija Apceļo Kurzemi!, kas veltīta Latvijas simtgadei. „Gatavojāmies izstādei, ņemot vērā apmeklētāju ieteikumus no iepriekšējiem Balttour,” tā J.Bergmane. Ar labām atsauksmēm KAAC atgriezies no līdzīgas izstādes Lietuvā, bet nākamās nedēļas nogalē dosies uz Igauniju.

Nesen dibinātā Alsungas TIC vadītāja Inga Bredovska norāda, ka suiti vairāk izrādīs savu etnogrāfisko mantojumu, kas iekļauts jaunajā bukletā. Tas izdots latviešu, krievu, angļu un igauņu valodā, jo arī Alsungai ir kopīgs pārrobežu projekts. Piektdienā tiks piedāvāta suitu maize un cepējas mācīs pagatavot sklandraušu žodziņu. Sestdien un svētdien stendā tradicionālos ēdienus prezentēs Spēlmaņu krogs. Darbosies amatnieks Guntis Niedoliņš no Jūrkalnes. Piedalīsies arī neiztrūkstošās suitu sievas, vīri un dūdenieki.

Balttour 2018 no 2. līdz 4. februārim notiks Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā. Tas ir plašākais tūrisma gadatirgus, kurā piedalās ap 850 tūrisma uzņēmumu no vairāk nekā 40 valstīm.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi