Aizvērt

„Mūsu latiņi bija smuki”

2018. gada 2. februārī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Mūsu latiņi bija smuki”
Ilga Nomme: „Dzīvē viss ir labi. Tikai pašiem jādarās.”
Foto: Aivars Vētrājs
„Esmu piedzīvojusi vairākas naudas maiņas, bet vislabāk man tomēr patika lati,” atzīst padurniece Ilga Nomme, kura kolekcionē monētas un banknotes.
Naudu kolekcionē abi ar vīru. Viss sācies nejauši: mājās bijušas šādas tādas obligācijas, arī pirmās Latvijas laika lati, padomju rubļi un Latvijas rubļi jeb repši. Bet nopietni numismātikai pievērsušies 2014. gadā, kad lati nomainīti pret eiro. Monētas tiek meklētas veikalos, mainītas ar citiem numismātiem, trūkstošo piepērkot internetā.

Saruna ar Ilgas kundzi 2. februāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi