Aizvērt

Berlīnes Zaļajā nedēļā

2018. gada 2. februārī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Berlīnes Zaļajā nedēļā
Berlīnes gadatirgū – Snēpeles „Mazsāliju” īpašniece Gunita Štorha, konkursa „Īstās latvju saimnieces” laureāte Ilze Briede no Smiltenes „Donām”, Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja direktores vietniece Kristīne Kūla kopā ar kādu vietējo beķeri, kurš apbrīnojis mūsu pavāru prasmi.
Foto: „Mazsāliju” arhīvs
Berlīnes Zaļajā nedēļā pie latviešu stendiem pulcējušies daudz vāciešu, atzīstot, ka īsti vācu gaumē esot Snēpeles uzņēmumā „Mazsālijas” audzētās un pagatavotās foreles, medījumu gaļa, kā arī dzērienu klāsts. Savukārt Alsungas novada domes priekšsēde Daiga Kalniņa izstādē redzējusi daudz labu mazās uzņēmējdarbības ideju, kādas varētu realizēt arī pie mums. Vairāk par to, kā mūsējiem gājis, 2. februāra „Kurzemniekā”.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi