Aizvērt

Nevis norobežot cilvēku, bet dzīvot līdzās

2018. gada 5. februārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Nevis norobežot cilvēku, bet dzīvot līdzās
Sociālajā uzņēmumā „Pogotava” tiek pārdoti biedrības „Cerību spārni” klientu darinājumi. Arī par pārdevējiem strādā dienas centra apmeklētāji.
Foto: Ineses Siliņas arhīvs
„Esmu strādājusi privātpraksēs, saņemot ļoti labu atalgojumu, bet tādu profesionālo gandarījumu kā šeit neesmu guvusi nekur,” par darbu ar cilvēkiem, kuriem ir ļoti smagi garīgās attīstības traucējumi, saka ergoterapeite Dita Rituma.
Ar speciālisti Kurzemnieks tikās pieredzes braucienā uz Rīgu, Siguldu un Jelgavu, kas projektā Kurzeme visiem tika rīkots Kurzemes sociālajiem darbiniekiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un žurnālistiem. Dalībnieki uzzināja, kādus pakalpojumus cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem sniedz dienas aprūpes centros un grupu dzīvokļos, kā šie cilvēki spēj iemācīties ne tikai aprūpēt sevi, bet arī savu spēju robežās dažādās darbnīcās izpildīt pasūtījumu, piemēram, strādāt sociālā uzņēmuma veikalā Pogotava Siguldā. Speciālisti diendienā strādā ar cilvēkiem, kuri dzīvo ģimenēs vai grupu dzīvokļos, pierādot, ka diagnoze garīgās attīstības traucējumi nenozīmē obligātu ievietošanu pansionātā un nošķiršanu no sabiedrības.

Vairāk 5. februāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi