Aizvērt

Varēs izjautāt par būvvaldi un tehnikumu

2018. gada 5. februārī, 10:52
Raksta autors: Daiga Bitiniece
Varēs izjautāt par būvvaldi un tehnikumu
Trešdien, 7. februārī, 16.00 restorānā "Bangert’s" uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktori Daci Cini un Kuldīgas novada būvvaldes vadītāju Janu Jākobsoni. Reģistrācija no 15.30.
Tikšanos organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes nodaļa sadarbībā ar novada domi un Kuldīgas attīstības aģentūru.

Šādi uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusiju vakari ir lieliska iespēja uzklausīt jaunumus par aktualitātēm uzņēmējdarbībā un pilsētas attīstībā, kā arī uzdot jautājumus un rosināt tēmas, kas uzņēmējiem svarīgas, saka vakara organizators, LTRK pārstāvis Ralfs Minkēvičs. LTRK informēs par svarīgākajiem jaunumiem, kuri var palīdzēt konkurētspējas celšanā. Būs arī diskusija par Kuldīgas novada uzņēmēju aktuāliem jautājumiem 2018. gadā un LTRK Kurzemes padomes atbalstu.

Biznesa kontaktu un diskusiju vakara mērķis ir veicināt Kurzemes reģiona uzņēmēju tīklošanos (networking), lai dalītos ar kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm.
Reģistrēšanās: https://goo.gl/forms/uDQr8hAeht7p2bgK2
Pieteikties var arī, zvanot pa tālr. 24502990.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi