Aizvērt

Priecīgi un kopā ar citiem

2018. gada 7. februārī, 08:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Priecīgi un kopā ar citiem
No kreisās: Heidija Jēkabsone, Kitija Kunga, Sofija Speciusa, Samanta Meņģele, Anete Gluškova.
Foto: Aivars Vētrājs
Vakar beidzot varēja izbaudīt ziemas priekus – pirmsskolas izglītības iestādē "Ābelīte" bērni vēla sniega bumbas, pikojās un vizinājās ar ragaviņām. Bērnudārza audzinātājas pastāstīja, ka mazie laukā iet katru dienu.
„Trīs un četrus gadus vecie bērni ārā pavada pusstundu, ja nav vairāk par mīnus pieciem grādiem,” stāsta audzinātāja Jolanta Valkovska. Savukārt piecgadīgie un sešgadīgie laukā ir apmēram 50 minūtes. „Jāskatās, kādi ir laika apstākļi: ja labi, tad laukā ejam divas reizes dienā – pirms pusdienām un pēc launaga,” atklāj audzinātāja Iveta Redīza, kura novērojusi, ka dažreiz, kad vecāki atnāk pakaļ ātrāk, bērns pat sabēdājas, ka nevar kopā ar pārējiem vēl izskrieties pa lauku.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi