Aizvērt

Sūtiet suņu fotogrāfijas!

2018. gada 7. februārī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Sūtiet suņu fotogrāfijas!
"Kurzemnieka lasītāji!" Līdz 13. februārim sūtiet e-pastā: redakcija@kurzemnieks.lv savu suņu fotogrāfijas (ar nelielu aprakstu)! Tās tiks izmantotas, gatavojot lappusi par Dzeltenā suņa gadu, kas sāksies 16. februārī. Par tām varēs balsot "Kurzemnieka" feisbuka lapā. Trīs labāko fotogrāfiju autoriem būs balviņas (norādiet autoru!).
Komentāri
sanita
2018. gada 8. februārī, 10:58
suņu meiteni sauc princese mak sveicinaties nu jau ir pagājuši trīs gadi kopš ieradās no Liepājas tiek mīlēta un lolota patīk dauzities pa sniegu
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi