Aizvērt

Interjera dizains: darbs un vaļasprieks

2018. gada 7. februārī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Interjera dizains: darbs un vaļasprieks
Foto: Aivars Vētrājs
„Mana šīgada apņemšanās ir par interjera dizainu vairāk runāt. Tā savā ziņā tāda slēpta profesija – visi redz rezultātu, bet neviens nezina, kas to darījis,” saka interjera dizainere Baiba Ivanovska.
Kas sirdij tuvāk: sabiedriskas telpas vai mājas un dzīvokļi?

B.Ivanovska: „Jebkurš projekts svarīgs. Esmu taisījusi arī vienu guļamistabu. Galvenais, ko cilvēki prasa, ir funkcionalitāte. Tas ir pamats: nevar būt tikai skaisti, ja tas nefunkcionē, jo tad cilvēks nejutīsies labi – vai tā sabiedriska vai privāta telpa. Parasti vajadzību ir daudz, bet telpu – cik nu ir, un tad domāju, kā visu salikt. Galu galā tas izdodas, un cilvēki ir apmierināti.”

Intervija 7. februāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi